Facebook Instagram Youtube

Kurz hypnopôrodu Trenčín

Hypnopôrod je pôrodná metóda zameraná na prípravu budúcich rodičov na nenásilný a šetrný pôrod. Kurzy hypnopôrodu ponúkajú prepracovaný program, v rámci ktorého si osvojíte overené techniky hlbokej relaxácie, vizualizácie a autohypnózy. Ich cieľom je pomôcť vám docieliť príjemnejší pôrod.

Metóda hypnopôrodu podnecuje pokojné, vyrovnané a prirodzené tehotenstvo, pôrod a vytváranie citových väzieb s dieťaťom v rámci celej rodiny. Na rozdiel od iných pôrodných metód, ktoré vás učia zvládať bolesť, hypnopôrod vychádza z predpokladu, že pôrod nemusí byť nevyhnutne bolestivý, ak je matka náležite pripravená a uvoľnená.

Ak ženy pochopia, že bolesť spôsobujú hormóny, ktoré produkuje strach, naučia sa strach odblokovať a namiesto toho vytvárať v tele endorfíny — hormóny šťastia a duševnej pohody.

Potom dokážu premeniť pôvodné očakávania dlhého a bolestivého pôrodu na očakávania príjemnejšieho pôrodu. Namiesto vyčerpávajúceho plytkého dýchania a techník odvádzania pozornosti, ktoré sú typické pre klasické programy “prípravy na pôrod”, si budúce mamičky aplikujúce metódu hypnopôrodu osvoja techniku hlbokého brušného dýchania a úplnej relaxácie, ktorá im počas pôrodu umožní pracovať v harmónii so svojím telom a svojím dieťaťom. Výsledkom je kratší a pokojnejší pôrod tak pre matku, ako i pre jej dieťa.

Viac informácií o kurze Hypnopôrodu, vrátane referencií, si môžete prečítať stránke: www.hypno-porod.sk

Prihlasovanie: www.hypno-porod.sk 


KEDY

  • 10.-11.11.2018 od 9:30-15:30

KDE

  • Yoga Shala - Osloboditeľov 667/1A, Trenčín 

CENA

  • S partnerom / dulou: 147.00 € 
    Doporučujeme, ak si želáte mať pri pôrode partnera, prípadne inú sprevádzajúcu osobu.
  • Cena kurzu bez partnera: 117.00 € 


Prihláste sa na odber noviniek
Hore