Facebook Instagram Youtube

Tradičná Tantra joga s Kristi

Tradičná Tantra Jóga je liečivou kombináciou pozícií, dychových cvičení a meditácie.

Má svoje korene v Indii a vyučuje sa v Shri Kali Ashrame pod vedením tantrického jógoveho majstra Bhagavan Shri Shanmukha Anantha Natha. Je to pomalá forma jogy, ktorá učí telo meditovať. Prináša hĺbkovú relaxáciu na bunkovej úrovni tela. Preplynieme do relaxačného a meditatívneho stavu prostredníctvom jogových asán a spomaleného dýchania. Navnímame intuitívne vedomie tela a odnaučíme sa zameriavať pozornosť na dokonalé externé štandardy – či už v joge alebo v živote. Keď si osvojíme takto relaxovať, odíde potreba byť dokonalým pre seba i okolie a začne sa prejavovať skutočné ja.

Tradičná tantra yoga prináša z hĺbky vekov posolstvo uvoľnenia, liečenie a meditáciu tela s Dôrazom na jemné a nenásilné prevedenie asán v hlbokom ponore do ticha podvedomej múdrosti tela. Zvyšuje plynutie telesnej vitálnej energie a zároveň ako vedľajší produkt láskyplne posúva hranice našej flexibility, lieči pohybovú sústavu a spevňuje svalovú hmotu.

Jógova prax plynie v meditatívnom tempe , ukazuje čo sa deje vo vnútri v tele, čo nám ponúka možnost uvoľňovať a prepúšťať staré vzorce a emócie .

Prepojenie Terapie pohybu ( Tantra jóga) s Terapiou zvuku (solfegio ladička duše a tibetské misy) a Terapiou zmyslami ( energetické parfémky , šamanské esencie , kvetové esencie a iné ..) nás prevedú do vnútornej rovnováhy .

Záverečná meditácia v zvukovej lázni Solfegio ladičky duše a tibetských mis a harmonizácia frekvenciou tibetskej misy na tele cez srdečnú čakru ( viac o solfegio posvätných frekvenciách a ako vplýva zvuk na naše telo a mysel -
https://esencia.si/terapia-zvukom/solfeggiho-ladicka-duse/)

Tradičnou Tantra Jogou sprevádza Kristy Rybanská.

Pre milovníkov mantier, po skončení jógy prejdeme plynulo k Mantrovaniu - tu sa otvára možnosť pre tých ktorí budete chcieť zostať na obe akcie - to, čo jóga skrze telo otvorí vo vedomí človeka, prichádza možnosť integrácie prostredníctvom mantier a ich posvátných textov do hlbokého podvedomia.

Link na mantrovanie :
https://www.facebook.com/events/513078755883800/?ti=cl

ONLINE REGISTRÁCIA

 

KEDY

  • 7.4.2019 16:00-18:00

KDE

  • Yoga Shala - Osloboditeľov 667/1A, Trenčín 

CENA

  • Pri účasti no jóge i na Mantrovaní vstupné 20 eur (4 hod)
  • Samostatná lekcia Tradičnej Tantra jógy 13 eur ( 2hod)
  • Mantrovanie 15 eur (2hod)

VEDIE

  • Kristi Rybanská a Honzík Kramář

 

Prihláste sa na odber noviniek
Hore