Facebook Instagram Youtube

Zvukoterapia a masáž tibetskými miskami

Srdečne vás pozývame na workshop venovaný tibetským miskám a ďalším nástrojom pochádzajúcich z oblasti Nepálu, Tibetu a Indie. V prvej časti sa dozviete o histórii tibetských mís, spôsob výroby, využitie pri liečení a ďalšie zaujímavé veci. Ukážeme si a vyskúšate si aj samomasáž miskami, ktorú si môžete urobiť aj sami doma. V druhej časti workshopu vám spravím zvukoterapiu kde sa v savasane (jogová pozícia "mŕtvoly") naladíte na vysoké vibrácie týchto úžasných nástrojov a masáž miskami, ktorá zharmonizuje každú bunku vo vašom tele.
Liečenie zvukoterapiou prináša uvoľnenie a relaxáciu (uvoľňuje svalové a energetické bloky), odbúrava stres, pozitívne ovplyvňuje činnosť mozgu - synchronizuje mozgové vlny a hemisféry a navodzuje kľud, dobíja telo energiou, upravuje krvný tlak a harmonizuje psychiku. Pomocou nich sa dajú liečiť orgány, svaly a pomáhajú pri chorobách spôsobené stresom.
Pri zvukoterapii sa využívaju hudobné a rituálne nástroje, ktoré sú známe tisícky rokov, napríklad malá činelka Sheng, tibetský gong a tibetské misky, slúžiace na ozdravovanie tela a harmonizáciu mysle.

 ONLINE REGISTRÁCIA

 

KEDY

  • v sobotu 18. novembra 17:00 - 19:00 hod. KURZ JE NAPLNENÝ, V PRÍPADE ZÁUJMU PÍŠTE NA: info@yogashala.sk
  • v sobotu 9. decembra 17:00 - 19:00 hod. VOĽNÉ MIESTA

KDE

  • Yoga Shala - NOVÉ PRIESTORY - Osloboditeľov 667/1A, Trenčín 

CENA

  • 17 Eur (vrátane malého, chutného občerstvenia)

VEDIE

  • Marian Blažkovič

 

Prihláste sa na odber noviniek
Hore