Facebook Instagram Youtube

Náš príbeh

 

Koncept štúdia Yoga Shala Trenčín vznikol v roku 2011, kedy sme sa vrátili z dlhodobého pracovno - štúdijného pobytu v Írsku a začali s výukou, predovšetkým Ashtanga jogy. Jej narastajúca obľuba, ako aj potreby našich cvičiacich, nás v roku 2014 viedli k otvoreniu prvého, dedikovaného, jogového štúdia v Trenčíne. Do portfólia sme postupne zaradili ranné Mysore lekcie, kľudnú Yin a Hatha jogu, špecializovanú jogu pre tehotné, pre mamičky po pôrode a tiež hravú jogu pre deti.

 

 

Rozvrh pravidelných lekcií tradične dopĺňame ucelenými kurzami jogy pre začiatočníkov a pokročilých. V priebehu rokov nimi prešlo už niekoľko stoviek záujemcov, čo prispelo k položeniu základov jogovej komunity v Trenčianskom kraji.
Pre inšpiráciu a udržiavanie energie pozývame zahraničné aj domáce osobnosti, nielen zo sveta jogy. Navštívili nás napríklad Luke Jordan (KPJAYI certified), Sonja Radvila (KPJAYI Level 2 authorized), Natalia Bogdaliková, Boris Záhumenský, Marcela Berith, Martin Thám, Martin Ďuriš, Janka Čahojová, Shiva Shankar a mnohí ďalší.

 

 

Yoga Shala je holistickým centrom ponúkajúcim aj rôznorodé terapie a metódy rozvíjajúce psychickú a fyzickú stránku človeka. Nájdete u nás, fyzioterapeutickécvičenie SM systému, Feldenkrais metódu, Pilates, Power Core, ale aj Tradičnú čínsku medicínu, masáže a bankovanie.
Okrem aktivít v domovskom štúdiu rozširujeme zdravý pohyb a jogu aj v materských škôlkach, na základných školách, vo firmách, športových kluboch a zdravotníckych zariadeniach.

 


Tešíme se aj na Vašu návštevu :-)
Eva, Jiří & Yoga Shala tím

 

Prihláste sa na odber noviniek
Hore