Facebook Instagram Youtube

AcroYoga Slovakia - workshop

AcroYoga je spojením Jogy, Akrobacie a Thai massage. Tento Workshop ponúkne možnosť zažiť všetky elementy a naučiť sa správne základy tejto praxe, taktiež bude prínosný  pre všetkých, tých, ktorí už  skúsenosti s acroyogou majú,  chcú sa naučiť nové  a zdokonaliť to čo už vedia. V podpornom prostredí, kde sa ľahko učí a zdieľa formou hravej zábavy objavujeme a odomykáme svoj vlastný potenciál.

AcroYoga je relax, zábava, forma komuikácie, výmeny, spoznávania, vzájomných prijímaní a dávaní energií na rôznych úrovniach. 

REGISTRÁCIA

KEDY

  • 14-15.5.2016 od 9:00 do 17:00 hod.

KDE

  • Yoga Shala, Mierové námestie 14, 1. poschodie, Trenčín

CENA

  • 60 € ak zaplatíte za prednášku do 07.05.2016
  • 65 € ak zaplatíte za prednášku po 07.05.2016 

INFO 

Na workshop môžete, ale NEmusíte prísť s partnerom, môžete, ale NEmusíte mať ani pravidelnú pohybovú rutinu.

O LEKTOROCH

Natália sa venuje AcroYoge od roku 2009.
Kvalifikácia: Teachers Training Level 1,  Kalifornia, Ojai 2012, Teachers Training Level 2, Halkida, Sunshine House 2014. Oba certifikáty od Jasona Nemera zakladatela tejto praxe.

Michal sa od útleho veku venoval futbalu takmer 20 rokov a prešiel všetkými slovenskými ligami. Svoje sebapoznanie a telesné schopnosti si rozvinul cez gymnastiku, Thai Box, Jogu a párovú akrobaciu. 

Natalia a Michal spolu denne trénujú a učia lekcie v Bratisave www.yogastudioprana a Riverpark Danceschool. Workshopy v Aténach, Barcelone, Lisabone, Sofii, Prahe a Viedni.

 

 

Prihláste sa na odber noviniek
Hore