Facebook Instagram Youtube

Mantrovanie - spoločný chanting

Meditácia a znovuprepojenie s našou hlbokou pravdou?Terapeutická metóda otvárania hlasu, mysle a duše či prepojenie s ľudským potencialom a silou modlitby?
Spojenie s vyššími silami z ktorých povstáva náš život?

Mantrovanie môže byť pre každého niečím iným.Pochádzame z iného prostredia, s inou minulosťou a s inými nádejami a povahou.
Čo nás však všetkých pri mantrovaní spojuje je spoločný priestor, hlboko liečivý potenciál hudby a stretnutia v rituály, ktorý je univerzálny všetkým kultúram.

Moment, kedy sa v podobnom naladení spoločne otvára príležitosť na liečenie, nazeranie do podstaty našich každodenných starosti a akási prítomná sila takéhoto stretnutia, ktorá prináša kvalitu svetla, nádeje a krásy.

Tento liečivý proces sa na záver rozostúpi a ukotví do celého bytia v kúpeli jemných vibrácií a tónov tibetských mis, Ladičky Duše ( solfeggio frekvencie), flauty a aromaterapie .. až necháme moc prítomného okamihu vliať sa do svojich dní, výziev, radostí a zámerov.

V obchodíku, ktorý privezieme so sebou, nájdete prírodné parfémky, šamanske esencie, kvetové vody a hydrolaty, vzácne kamene a kryštály, homemade šampóny a mydlá , ovocné bio roličky a všeličo iné.

ONLINE REGISTRÁCIA

 

KEDY

  • 7.4.2019 18:00-20:30

KDE

  • Yoga Shala - Osloboditeľov 667/1A, Trenčín 

CENA

  • 15 Eur dobrovoľný príspevok

VEDIE

  • Kristi Rybanská a Honzík Kramář

 

Prihláste sa na odber noviniek
Hore